Oslava 6 let Iniciativy Ne rasismu

Jsme zase o rok starší a přišel ten správný čas sfouknout (1)6(1) svíček na narozeninovém dortu! Pojďte to s námi v sobotu 26. březnaoslavit do Žižkostela. Společně s Hluch crew jsme pro vás přichystali širokospektrální hudební program.

plakatnarozeniny 2

ORIENT
Balancování na hraně. Potemnělá elektronika něco napoví, ale celá podstata zážitku leží ještě kousek dál za hranicí, kam se předchůdci neodvážili vydat. Osamění v prázdným městě. Nepadám a netíhnu ani k jedné straně, klíčem je ostří. V rámci koncertu jediná nezběsilá jízda. To ovšem neznamená, že si odpočinete. Věřte Orientu.

JTNB
Pravověrný breakcore variují téměř akustické folkové písně, recitaci poezie a kytarová sóla, která definitivně boří zažité představy o elektronických a laptopových show. Brutální zrychlené beaty a rytmické zlomy, které dominují poměrně různorodému vystoupení.

SPACE LOVE
Audiovizuální projekt rozkošného páru Voodoo & Aka 47 a jejich kosmické beaty jako terapie do dystopické nepohody.

V0NT
Post-raveová elektronika, přísný čtení kodexu DIY a nekompromisní EBM – to jsou V0nt, boční projekt členů kapely Remek. Snídaně s exorcistou, obrácený kříže a zmar hraničící s horrorem. Poslouchej demo vydaný pod hlavičkou benefičního labelu Coffee Breath Records.

WARRIORS OF DARKNESS
We are Warriors of Gmail nebo Darkness? V nepřehledným světě internetu je dovolený všechno, i odjet na turné s ožralejma zpívánkama oháknutejma v latexu. Alle gegen Alle, nám to nevadí, synťáky, řev! Začátek vtipu s nestydatou pointou? To se takhle potká duo Yamaha s Kraftwerk…

Gh€ttObl@$t€R
Zpěvák Bezbolestný si od emo-hardcoreu s kytarou odskočil za synťáky. Jeho sólový projekt Gh€ttObl@$t€R tepe beaty „jako mašinérie srdcí, nejde to zastavit“. Sjížděj track na Soundcloudu a vyhlížej kazetu na Stoned to Death.

KEWU
Neone Beats/Baltimore/Jersey Club music/Neo Grime

+ další variace!


Oslava

KDE: Žižkostel, Náměstí Barikád 1, Praha 3 – Žižkov

KDY: sobota, 26. března od 20:00

Výtěžek ze vstupného půjde na podporu další činnosti INR a magaZINU Křivák/CROOK.

Více info brzy tady na na fb stránce události!


Součástí oslav 6. narozenin INR je také páteční mezinárodní panelová diskuse Playing on common grounds: Connecting the radical left across European divisions.