Postav se nacionalismu! / Stand up against nationalism! (6. 2. 2016)

Na sobotu 6. února zrušte obědy u prarodičů, hospody a hory tu taky budou i potom. Je nejvyší čas ukončit islamofobní šílenství. Postavme se nacionalismu a Pevnosti Evropa! Podívejte se na naše mobi video k akčnímu dni a hlavně vyjděte 6. února do ulic! [subtitles included (English, Deutsch, Français, Nederlands)]

Solidarity without limits – European action day against Fortress Europe!

On 6th of February, we will go to the streets, to protest European border regime, as well as rise of extreme right tendencies. Join us! Prague 13:30 Malostranské náměstí; Dresden 12:00, Hbf. More cities to be announced.


Solidarita bez hranic – akční den proti pevnosti Evropa!

6. února vyrazíme do ulic protestovat proti evropské politice uzavírání hranic stejně jako proti rostoucím krajněpravicovým tendencím ve společnosti. Přidej se! Praha 13:30, Malostranské náměstí; Drážďany 12:00, Hbf. A v dalších městech.


Solidarität ohne Grenzen – europaweiter Aktionstag gegen die Festung Europa!

Am 6. Februar gehen wir gegen das europäische Grenzregime und das Erstarken rechter Tendenzen zu protestieren. Mach mit! Prag, 13:30 Malostranské náměstí; Dresden 12:00, Hbf. Weitere Städte folgen.


Solidariteit zonder grensen – europeese actiedag tegen de Vesting Europa!

Op 6 februari protesteren wij met z’n allen tegen Frontex en Pegida en andre rassisten. Doe er ook mee! Praag, 13:30…., Dresden, 12:00… Informatie over andere steden volgt.


Web of action day

Facebook

#‎actionday0602‬ ‪#‎praha0602‬

banner english