~ 7. narozeniny INR | Hot summer is coming to Hamburg ~

V neděli 28. května slavíme magické 7. narozky a to si nemůžete nechat ujít!

Na minovém poli posilujícího postfašismu, národoveckého antifeminismu a všeprostupujícího neoliberalismu se snažíme vyhýbat všem nástrahám, které jsou zároveň motivací pokračovat dál. Stárneme s grácií a do krásy! Přijďte si s námi připít s pikantním mexikanerem a svým alko-gastro-party konzumem podpořit chod naší organizace a organizaci protestních akcí NoG20 v Hamburku. Poslední květnovou neděli se řídíme heslem od namakaných Orchid: „Dance Tonight! Revolution Tomorrow!“ Ponořme se do hudební temnoty, která má regenerující účinky! Načerpejme sílu do dalších bojů.

Jídlo bude! Chill bude! Party bude! Všechno bude! Víc infa taky bude!


Neděle 28. května od 17.00 v Underdogs’ bar (Eternia, Nádražní 3, Praha)

LEZOK – Nejnemocnější metal, co v Praze najdete. Prý taky divnej metal v tom nejlepším slova smyslu. Temná a atmosferická black/death kombinace s jasnou inspirací u kapel jako Dragged Into Sunlight. Nová nahrávka je údajně na cestě+, zatím se musíte spokojit s vlastní fantazií.

REMEK  – Emo hardcore z Prahy je po 7 letech hraní, 6 vinylech a 150+ koncertech v pomalejším módu. I přes to zazní nějaké nové věci. Rozskřípaná hudba hraná na krev. Introspekce.

V0NT – Blackened EBM z Prahy aka 3/4 Remka s temnou harware elektronikou. Masky, synťáky, tvrdý beaty, hluk. Dva dny před koncertem vychází na Stoned to Death split kazeta s Molly.

+ DJs

Událost na facebooku najdete tady, na nyxu tady.